KONST / Litografier / Färglitografi 17569360

nr 1756 9360

Leif Liljeblad

(f. 1950), Sverige

Fågel. Signerad, numrerad 110/180, daterad -90. Färglitografi, bildmått: 41x33 cm, yttermått inklusive ram: 59x50 cm

Leif Liljeblad, född 1950 i Linköping, svensk målare och grafiker.

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 21:06:02)
Uppdatera
Visning

fredag 30/1, lördag 31/1, söndag 1/2 och måndag 2/2

Auktionen
avslutas:

måndag 2 februari kl 19:25:02

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Leif Liljeblad

Läs mer om Leif Liljeblad